Patinik

Otel

Konaklama Hizmeti

Patinik Köpek Oteli & Okulu olarak, köpeğinizin tatilini güvende ve konforlu bir ortamda geçirmesini sağlamak için buradayız. Köpeklerinizi evlerinden uzakta hissettirmemek için özenle tasarlanmış odalarımız ve bahçelerimizle evlerini aratmayacak bir deneyim sunuyoruz.

Her köpek misafirimiz özel ihtiyaçlarına özen gösterilerek konaklar. Geniş ve rahat odalarımızda dinlenebilirler, günlük egzersizle enerjilerini atabilirler ve sevgi dolu personelimiz tarafından özenle bakılırlar.

Tüm aşıları tam olan dostlarımızın konaklama hizmetini seve seve karşılayabiliyoruz, Herhangi bir kontaminasyon bulaşmaması adına düzenli olarak bakım yaptığımız eğitim ve konaklama merkezimizin, siz ailelerimizin sevimli dostlarının aşılarının tam olması sayesinde bulaşma riskini elimine edebiliyoruz

Hizmete Dahil & Hariç

İlave Hizmet

S.S.S

Tüm cevaplar burada

Rezervasyon yapmak için web sitemizde iletişim formundan bize ulaşabilir veya bizi telefonla arayarak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Size uygun tarihleri ve özel ihtiyaçlarınızı paylaşarak köpeğiniz için en iyi konaklama deneyimini düzenleriz.

Köpeğinizin güvenliği bizim için en önemli önceliktir. Köpeğiniz bizimle konakladığında 7/24 gözetim altında tutulur ve özel güvenlik önlemleri alınır. Aynı zamanda sizinle sık sık irtibat halinde olup, köpeğiniz tatildeyken onun güvende olduğunu bilmeniz için elimizden geleni yaparız.

Galeri

Otelimizi Gezin